Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lawina znowu ruszyła a wy panowie oficerowie wyniki wyniki bo co kwartalniki przejdą koło nosa. Jesteście beznadziejni
tak jest niech sami dadzą przykład i wyjdą na ulice też maja na plecach policja. Ależ oni nie wyjdą to kasta panów stworzono do wyższych celów. Banda nieudaczników, która potrafi wysługiwać się plepsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym miesiącu jakiś skur@@**!!!yn nagrał jak wyprzedzałem ciągnik na podwójnej. Nawet jej nie przekroczyłem a z naprzeciwka nic nie jechało. Nagranie pokazano mi na komendzie jako dowód w sprawie. Ale dostałem pouczenie. B) . Teraz żałuje mogłem nie przyjmować pouczenia  bo ten konfident nie chciał stawić się na komendzie. Temu co nagrywa a sam jets na bakier z prawem powinni dowalić z górnej półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z serii dziennik wschodni nie ma o czym pisać. To szuka coś na policje. 90% ludzi jeździ nie stając na strzalce Ale policję trzeba pokazać i mówić że źle robią. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym miesiącu jakiś skur@@**!!!yn nagrał jak wyprzedzałem ciągnik na podwójnej. Nawet jej nie przekroczyłem a z naprzeciwka nic nie jechało. Nagranie pokazano mi na komendzie jako dowód w sprawie. Ale dostałem pouczenie. B) . Teraz żałuje mogłem nie przyjmować pouczenia  bo ten konfident nie chciał stawić się na komendzie. Temu co nagrywa a sam jets na bakier z prawem powinni dowalić z górnej półki.
Ja też niedawno tak miałem. Tylko,że nie skończyło się na pouczeniu.  To może być jedna i  ta sama gnida co jeździ i nagrywa. Ci co na tym filmie jechali przed nim mieli farta,że nic nie przeskrobali. Jeszcze troszke  i ten medal będzie twój. Skąd tacy sie biorą? Gorszy od krokodylków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy są w sprzedaży te kamerki na polskim rynku to mamy wysyp reżyserów amatorów ale tak naprawdę to takie nagranie to sobie można w buty wsadzić a wy cepy nie zdajecie sobie z tego nawet sprawy bo nie macie pojęcia o prawie śmiać mi się chce jak to czytam naród polski ciemnieje jak cygan na wiosnę hahaha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nagrywającego : -ryzykant jesteś, chyba lubisz igrać z ogniem Ubezpiecz się dobrze bo dni masz policzone.
No proszę!!!Kto to pisał???Czyżby owy policjant co przepisy łamie???Chamstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moi drodzy policjanci dużo został napisane o nasz wszystkich przełożonych i tych co są na samym dole. Najwyższy czas pokazać że jesteśmy jednością. Przepraszam że piszę do ZASTĘPCY KOMENDANTA KPP PUŁAWY ale jest to gość z jajami dajcie mu spokój. To jest jedyny gość, który wsiadając do patrolu nocnego odnalazł by się w szarej rzeczywistości. Nie bronię go bo każdy z nas popełnia błędy nie ma ludzi nie omylnych. Panie D.K daj pan przykład reszcie tych gryzipiórków może im to przemówi do rozumu że praca w policji to nie siedzenie za biurkiem tylko zmagania ze codzienną rzeczywistością od, której oni się oderwali. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z serii dziennik wschodni nie ma o czym pisać. To szuka coś na policje. 90% ludzi jeździ nie stając na strzalce Ale policję trzeba pokazać i mówić że źle robią. Żenada.
I odwrotnie.Jak by to policja złapała kierowcę,to punkty karne i pewnie 2 albo 3 stówy mandatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moi drodzy policjanci dużo został napisane o nasz wszystkich przełożonych i tych co są na samym dole. Najwyższy czas pokazać że jesteśmy jednością. Przepraszam że piszę do ZASTĘPCY KOMENDANTA KPP PUŁAWY ale jest to gość z jajami dajcie mu spokój. To jest jedyny gość, który wsiadając do patrolu nocnego odnalazł by się w szarej rzeczywistości. Nie bronię go bo każdy z nas popełnia błędy nie ma ludzi nie omylnych. Panie D.K daj pan przykład reszcie tych gryzipiórków może im to przemówi do rozumu że praca w policji to nie siedzenie za biurkiem tylko zmagania ze codzienną rzeczywistością od, której oni się oderwali. Dobranoc
"O nas wszystkich" :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda, że łapię się zwykłych ludzi a siebie się nie widzi. Dobra postawa obywatelska. Wy nagrywacie obywateli to i obywatele was nagrali ha ha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze jechali dna interwencję.nie wiem jakie mieli światło na skrzyżowaniu ale jesli mieli strzalke do jazdy w prawo to jechali szczególnie ze mieli miejsce i nikomu drogi nie zajeżdżali.jesli chodzi o przejscie dla pieszych to mam nieodparte wrażenie ze radiowoz byl przed samochodem ktory zatrzymal sie przed przejsciem aby przepuścic pieszych
Posiadasz prawo jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym tygodniu dostałam wezwanie do komisariatu jako oskarżona. Okazało sie ,że po Puławach jeździ jakiś donosiciel co filmuje ludzi a potem swoje filmiki zamieszcza w internecie. Przez takiego Ch...a dostałam mandat 200 i 4 punkty . Myślałam, że ORMO to już tylko historia a tu okazuje się, że w Puławach nadal działa. Policjant na przesłuchaniu powiedział, że nie ja jedna padłam ofiarą tego społecznika. Taki co donosi na wszystko to życia nie zna i myśli, że ludzie to roboty i są nieomylni.   Mam nadzieje, że to ten sam co nagrał ten radiowóz i teraz sam będzie  odpowiadał za popełnione przez siebie wykroczenia. Powinni zabrać mu prawo jazdy za stwarzanie zagrożenia na drodze i za antyspołeczne zachowania. Niech ci teraz moja krzywda bokiem wyjdzie :D :D :D
W stolicy też taki grasował http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/840267,coraz-wiecej-donosow-kierowcy-bawia-sie-w-policjantow.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie plepsem, a plebsem. Jezu! I pewnie masz wyższe wykształcenie policjancie z przerośniętymi ambicjami i miernymi wynikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O w mordę !! Moją  jedyną ambicja zawodową też jest dostanie biurka w takim miejscu, żeby nikt prócz mnie nie widział ekranu mojego monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym tygodniu dostałam wezwanie do komisariatu jako oskarżona. Okazało sie ,że po Puławach jeździ jakiś donosiciel co filmuje ludzi a potem swoje filmiki zamieszcza w internecie. Przez takiego Ch...a dostałam mandat 200 i 4 punkty . Myślałam, że ORMO to już tylko historia a tu okazuje się, że w Puławach nadal działa. Policjant na przesłuchaniu powiedział, że nie ja jedna padłam ofiarą tego społecznika. Taki co donosi na wszystko to życia nie zna i myśli, że ludzie to roboty i są nieomylni.   Mam nadzieje, że to ten sam co nagrał ten radiowóz i teraz sam będzie  odpowiadał za popełnione przez siebie wykroczenia. Powinni zabrać mu prawo jazdy za stwarzanie zagrożenia na drodze i za antyspołeczne zachowania. Niech ci teraz moja krzywda bokiem wyjdzie :D :D :D
  Gnida dworska i tyle. Kolejny TW, tylko, że na jego filmiki policjanci wcale nie czekają. Sami mają dużo zajęć, jeżdżą po mieście, mierzą, filmują, zatrzymują. Po co im jeszcze jakiś śmierdzący ORMO'wiec fotovideoamator w samochodzie, nad którym Niemiec, jak tej gnidzie sprzedawał to płakał. Gonić dziada jak następnym razem przyniesie filmik do KPP. Wyłapać wszystkie filmiki tej gnidy w internecie i zgłosić do usunięcia, jako naruszające dobre obyczaje, zasady współżycia społecznego i ochronę danych (na publikowanych w sieci filmach i zdjęciach numery rejestracyjnych powinny być zamazane tak jak np. w Google Earth.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nagrywającego : -ryzykant jesteś, chyba lubisz igrać z ogniem Ubezpiecz się dobrze bo dni masz policzone.
  Ojej, jakie groźby XDDDD Czasami bardzo dobrze, że ktoś z kamerką jeździ bo jak ktoś się w ciebie właduje to masz wszystko nagrane. Zrozumcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze jechali dna interwencję.nie wiem jakie mieli światło na skrzyżowaniu ale jesli mieli strzalke do jazdy w prawo to jechali szczególnie ze mieli miejsce i nikomu drogi nie zajeżdżali.jesli chodzi o przejscie dla pieszych to mam nieodparte wrażenie ze radiowoz byl przed samochodem ktory zatrzymal sie przed przejsciem aby przepuścic pieszych
  Poczytaj o ruchu drogowym, zwłaszcza, że ten komentarz pokazuje brak elementarnej wiedzy na ten temat. Nigdy nie wolno wyprzedzać samochodu na przejściu dla pieszych, nawet, jeżeli się nie zatrzyma, tylko zwalnia. Nigdy. Tak samo nigdy nie wolno wjeżdżać na warunkowej strzałce w prawo tylko najpierw się zatrzymać i upewnić się że możesz warunkowo wjechać. A na interwencję patrząc po sygnałach, raczej nie jechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do antygnidy------ Co ty za bzdury wypisujesz, o jakimś ormowcu! nikt taki w puławach nie działa i przestań bronić policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu, kupi sobie taki kamerę i sensacji szuka. Jak ci kamerzysto bez skazy wezwanie z 5 razy w tej sprawie przyjdzie i zmarnujesz ze dwa dni po to, by policjanci dostali 200 zł mandatu, to ci się odechce rozsyłania filmów z takimi " sensacjami".
ja i tydzień bym zmarnował żeby taki cymbał z drugim dostali  te dwie stówy mandatu, policjant powinien dobry przykład dawać, a nie cwaniakować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nagrywającego : -ryzykant jesteś, chyba lubisz igrać z ogniem Ubezpiecz się dobrze bo dni masz policzone.
sratatata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...